Ogólnoświatowe, strategiczne porozumienie producentów kopert | Producent kopert z nadrukiem, z okienkiem, bąbelkowe, ekologiczne, z logo, zadrukowane, na zamówienie - hurtownia

Ogólnoświatowe, strategiczne porozumienie producentów kopert

Ogólnoświatowe, strategiczne porozumienie producentów kopert

Największy w Europie producent kopert, firma Mayer-Kuvert wprowadza kolejno nowości w swojej branży: od 15. lutego 2008 grupa firm  z  siedzibą w Heilbronnn zawarła ogólnoświatowe  strategiczne porozumienie ze znaczącymi producentami z Hiszpanii, Japonii i USA.

Wraz z grupą firm Tompla (Hiszpania), Imura Envelope (Japonia) i National  Envelope (USA)  grupa "Global Services Group (GSG)" odpowiada na zapotrzebowanie międzynarodowych koncernów, które zmierzają do bycia coraz większym centralnym zaopatrzeniowcem wszystkich ogólnoświatowych klientów. Porozumienie dysponuje ponad 65 zakładami produkcyjnymi, dlatego klienci mogą być optymalnie obsługiwani bez większego nakładu administracyjnego w większych rejonach - nie tylko przy dostawach standardowych kopert, lecz także  przy realizacji międzykontynentalnych rozwiązań mailingowych.

Każdy członek GSG wprowadza swoje własne dobre strony do sojuszu, tak, by jeden od drugiego mógł nauczyć się czegoś nowego. Poszczególne linie produkcyjne czterech przedsiębiorstw staną się poprzez tą niepowtarzalną konstelację dostępne na całkiem nowych rynkach. Największe korzyści osiągnie tu klient, który  ze względu na rozszerzenie gamy próbek poszczególnych firm, ma możliwość dostępu do coraz szerszego asortymentu produktów. 

Aby ciągle być o krok do przodu na konkurencyjnym rynku kopert, przedsiębiorstwa GSG połączą swą wiedzę techniczną i siły, aby wprowadzać i optymalizować nowe produkty, maszyny i strategie pracy. Także tutaj największe zyski osiągnie klient, ponieważ poprzez współpracę każdy partner porozumienia będzie mógł zapewnić klientowi nowe oferty produktów oraz nowe standardy.

Poprzez zawarcie owego porozumienia każda z czterech cenionych i renomowanych firm GSG wprowadzi na swój regionalny rynek nowe wyznaczniki usług, jakości oraz szerokości asortymentu produktów. Porozumienie firm w takiej formie jest na tę chwilę jedyne na międzynarodowym rynku kopert.

Meyer-Kuvert (Niemcy)
Posiadająca ponad 30 przedsiębiorstw w 22 krajach - z tego 9 w Niemczech - firma Mayer-Kuvert jest przodującym producentem kopert w tej branży w Europie. Grupa firm zatrudnia ponad 2.400 pracowników i produkuje 70 milionów kopert listowych i aktowych dziennie. Główna centrala znajduje się w Heilbronn (Baden-Wrttenberg).

Tompla Group (Hiszpania) 
Tompla Group z zarządem w Madrycie jest jednym z największych europejskich producentów kopert. Grupa firm  obejmuje 9 przedsiębiorstw w Hiszpanii, Francji i Polsce, a także 12 biur sprzedaży w różnych stanach USA.

European Envelope Partners (EEP) 
Firmy Mayer-Kuvert oraz Tompla-Group tworzą od lipca 2007 "European Envelope Partners". Poprzez ten związek pokrywają prawie całkowicie zapotrzebowanie rynku europejskiego na koperty oraz oferują jednocześnie największe możliwości produkcyjne w całej Europie.

National Envelope Corporation (USA) 
National Envelope Corporation z siedzibą w Uniondale, Nowy Jork jest największym światowym producentem kopert. W 20 przedsiębiorstwach w USA i Kanadzie pracuje ponad 5.000 pracowników.

Imura Envelope Company (Japonia) 
Jedną z największych fabryk kopert w Japonii jest Imura Envelope Company, która ma siedzibę w Osace. Największą silną stroną tego przedsiębiorstwa jest mailing bezpośredni, który gra w Japonii przewodnią rolę na rynku.

pobierz broszurę informacyjną ›Wróć

Data publikacji: 24.05.2017