Certyfikaty

Kuvert Polska - Firma - Certyfikaty

Certyfikaty zdobywamy by się rozwijać. Dowodzą one, że zrównoważony rozwój oraz dbałość o środowisko naturalne i rzetelność gospodarcza idą w parze ze stabilnym i opłacalnym biznesem. Przyświecające nam wartości doprowadziły nas na pozycję lidera rynku i pozwalają nam dalej się rowijać.

 • Rzetelna Firma

  Rzetelna Firma to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza. Ułatwia on budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy, jako wiarygodnej i wypłacalnej. Uczestnicy  programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który potwierdza brak niespłaconych  zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA.

  Certyfikat wydawany jest w formie tradycyjnej oraz w formie elektronicznej – aktualizowanej na bieżąco, dostępnej online. Dzięki temu stanowi on obiektywną informację o solidności i wypłacalności firmy.”

  Link • FSC

  W 2008 roku Kuvert Polska sp. z o.o. poszerzyła asortyment produkowanych kopert i toreb o wyroby spełniające wymogi FSC. Wyroby oznaczone znakiem FSC zostały wyprodukowane z papieru, do którego produkcji użyto celulozy pochodzącej z drewna z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami ochrony środowiska, a pracownicy uczestniczący w procesie produkcji (od lasu do gotowego wyroby) byli właściwie wynagradzani i traktowani.  • ISO 14001:2004

  Od 2004 roku system został poszerzony o spełnienie normy środowiskowej ISO 14001. Od 2004 roku w Kuvert Polska sp. z o.o. funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodny z normami ISO 9001 i ISO 14001. Utrzymywanie certyfikatów jest dowodem troski zarządu i całego personelu o utrzymanie wysokiej jakości produkowanych produktów, przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. • ISO 9001:2008

  Od 2001 roku Kuvert Polska sp. z o.o posiada certyfikat potwierdzający posiadanie skutecznie wdrożonego i utrzymywanego Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001.