Kontakt

Kuvert Polska - Kontakt

Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.
Aby skontaktować się z nami, prosimy wypełnić formularz:

* Pola zaznaczone gwiazdką to pola niezbędne do wysłania wiadomości


dział sprzedaży

tel./faks: 68 384-67-00, 68 384-66-00
faks: 68 386-94-30

Violetta Cajza (kierownik działu)    tel. wew. 26
Violetta.Cajza@kuvert.com.pl   

Aneta Krzyżańska    tel. wew. 36
Aneta.Krzyzanska@kuvert.com.pl 

Lilianna Tomaszewska     tel. wew. 16
Lilianna.Tomaszewska@kuvert.com.pl 

sekretariat

Anna Macjelewska
sekretariat@kuvert.com.pl
tel.: +68 384-67-00 wew.10

dział zaopatrzenia

Jakub Lewandowski
jakub.lewandowski@kuvert.com.pl
tel.: +68 384-67-00 wew.65


dział logistyki i magazynu

tel: 68 384-67-00
faks: 68 384-67-00 wew. 30

Katarzyna Frajer (kierownik działu)   tel. wew. 35
Katarzyna.Frajer@kuvert.com.pl  

Monika Eichhorst-Ciszak    tel. wew. 30
Monika.Ciszak@kuvert.com.pl 

Maria Król     tel. wew. 31
Maria.Krol@kuvert.com.pl 

dane firmy

ADERES:

KUVERT POLSKA Spółka z o.o.
ul. Prandoty 150, Przyprostynia, 64-360 ZBĄSZYŃ
(dział dprzedaży, magzyn, produkacja)

INNE: 
REGON: 970426481

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
Kapitał zakładowy 1 360 000 zł
KUVERT POLSKA jest Zakładem Pracy Chronionej

PŁATNOŚCI:

NIP: 923-10-03-173


PKO BP SA

konto PLN: 77 1020 4027 0000 1502 1404 2362
konto EUR: PL 82 1020 4027 0000 1302 1404 2370
SWIFTL: BPKOPLPW